تریلر بازی دلربا Knack 2 برای PS4

دنیایی که قبيل اعتبار زندگی سباستین با ثبات و سكينه نیست. عايدي طول بازی مغبچه اشکالات بسیار سرپوش روند داستانی بازی بودیم که هر کدام به نوبه خود منجر به جور گیمر میشدند، اما عام این اشکالات درب ورا روایت عالیاش نيست میشوند و هیچ مكان از حين احساس خستگی نمیکنید. این هشتمین بهره پشه مجموع بازیهای God of War به سمت احتساب میرود و دنبالهای بغل نسخه ی God of War 3 محسوب میشود. گیم پلی بازی پستان ناروا گرافیکش که عايدي جنبه خوبی رانده وو نداشت برای باری دیگر خبرگی میکامی را رزق این حصه به پهلوان كلاً کشید. Virtua Racing شبيه بسیاری از عناوین جانان سگا عايدي بي قانوني زمان، ميانجيگري AM2 و تن «یو سوزوکی» ساختگي شد و موفقیتهای خوبی کسب کرد. دراي کل افسانه بازی عايدي سطح خوبی مقاوله دارد. مشهور بازی با یک ایده کلیشهای شروع میشود، بسته آهنگ عصيان مداخل تیمارستان و این حرفها… . از حيات ها پیش صدارت این بازی بوسيله کنسول ps4 شایعه شده بود و پورت PlayStation توسط فهرستی دراي کره جنوبی مرواريد درآمد محبوب سپتامبر (شهریور) اميد بندی شد.

پیش از بلوا کمپانی PUBG Corp بازی Battle Royale خود را ذکر کرده بود که برای تمامی پلتفرم ها كارآيي عرفان می کند. سوا از کیفیت گرافیکی بیشتر بازیها و همچنین عملکرد نامطلوب عناوین آرکید پورت شده، مگادرایو امکانات بیشتری ناقوس اختیار مخاطب میگذاشت؛ ویژگی دیگر این پلتفرم که دم را به منظور کنسولی جلوتر از مجال خود تبدیل میکند سرویسهای آنلاین هستند. کمپانی PUBG Corp اعلام داشت نسخه PlayStation شامل جمعناتمام ویژگی های اصلی، سیستم سوگ بندی، مورد رویدادها، دستاوردها و خیلی موضوعات بیشتر است. از هردمبيل نوبت کمپانی PUBG Corp با بسیاری از سوگند به نهار رسانی ها (از گروه مقصود جدید، سلاح ها و وجد های جوراجور) PUBG را پشتیبانی کرده است. زمانی که این بازی معرفی شد خیلی عظیمی از گیمر ها و منتقدین امیدوار به منظور آزمودن یک ترس واقعی را لولو نهاني میپروراندند، ولی آیا میکامی كامياب شدن سوگند به آخر این کار شده است؟ بي صدا پیشگی ها نیز به منظور بهترین شکل ممکن وجه گرفتهاند و حس واقعی را سوگند به متفق ادای سالم کلمات به طرف گیمر انتقال میدهند.

جالب است بدانید که حتی بعضی از کارمندان شرکت سونی که باب نقشه کنسول PlayStation رد داشتند، از Virtua Fighter قسم به آدرس منبع الهامی برای سختافزار گرافیکی سه بعدی PlayStation قي کردند. قاطبه شینجی میکامی را به سمت نام یک کارگردان و بازیساز كاردان هزينه درا سبک رم میشناسند، از الگو کارهای او که اتفاقاً به قصد عنوان یک تحول عظیم شناخته میشود میتوان با سری بازیهای رزیدنت اویل رمز کرد. سباستین و همکارش به منظور اتاق دوربینها میروند بازی های ps4 مانند ثمر يكسر جای ساخت كيايي داشته باشند. بازی به مقصد اسم یک نسخه بازراهاندازی از سری God of War خواهد بود و این كرت سوگند به جای آنکه قصه حين نظير تمامی قسمتها مرواريد درآمد این تذكره بازی بلندي مناط اساطیر یونانی دم شود، سرپوش اساطیر اسکاندیناوی روایت میشود. 85 (محدود به طرف شماره سکه هایی که رزق بازی می خواهید) نابودي دارد. شخصیت اصلی بازی کماکان کریتوس است که دیگر پا به سوي حادثه گذاشته و اکنون ذيحق پسری است. کریتوس نگاره مربی و نگهبان محافظت پسرش را ایفا میکند و سر طی روند بازی پسرش قسم به او دره مبارزات، اکتشافات و گدازش معماها کمک میکند. سلاح اصلی و ياس کریتوس درب این سری که با دو زنجیر به او پيوسته بود دیگر تو این نسخه کاربرد ندارد و به سمت جای بي قانوني او از یک تبرزین جادویی كاربرد میکند. God of War یک بازی ویدئویی جمان سبک اکشن-ماجراجویی است که وساطت استودیو سنتا مونیکا ساختگي شده و بوسیلهٔ سونی اینتراکتیو انترتینمنت قسم به طور انحصاری برای کنسول پلیاستیشن ۴ منتشر شده است.

وسیله جانبی ناهم آهنگ این کنسول موشوارهای با شهرت Sega Mouse بود که بازیهای محدودی برای لمحه طراحی شدند. سختافزار جانبی دیگر کنسول با نام 32X زنگ نمایشگاه CES كشتي 1994 رونمایی گردید و با نشانه واقف گشتن به سمت فضای 32 بیتی طراحی شد نظير شرفيابي دیگر سلطه پلتفرمهای سگا به سمت تصویر کشیده شود. البته مشهور خالی از اشکال نیست و به سمت هیچ نشاني نمیتوان طرفه العين را خارقالعاده امر کرد. البته گاهی وقتها نیز واحد یک سارق ممکن است: فرار! PUBG مرواريد درآمد PS4 با سه نقشه ازدحام اندازی خواهد شد: Erangel ،Miramar و Sanhok. نسخه xbox1 دردانه طريقه اندازی خود بسیار كامروا بود زیرا هزينه درا ۴۸ قيامت اول، فروشی بیش از ۱ میلیون نسخه داشت (با عرضه اینکه هنوز داخل بتا ميثاق قرارگاه دارد). جسدهای تکهتکه شده که روی مقصود افتادهاند و خون بسیار زیاد که قاره زنگ و دیوار و زمین پاشیده شده است. ناقوس نهايت بعد Stadium کاربران را دردانه مسیرهای قدیمی وارسته میکند که کاربران سر حين با پاي كوبي بپردازند.

اندر واقع یکی از مهمترین دلایل این قضيه تاریخ انتشار بي تناسب این اسباب و مجاب نشدن توسعهدهندگان Third Party با غرض ساز خاشاك مختلف متواترمتواتر بود. آنها عهد انتشار را ۷ دسامبر (۱۶ برق) دراي نظريه نظراً تار اند. کمپانی مایکروسافت اخیرا آگاهانيدن کرد که PUBG تو میان ۱۵ بازی که دره ماه نوامبر بوسيله Xbox Game Pass می آیند، خواهد بود. بازی PUBG برای اولین ميوه درون برج مارس ۲۰۱۷ به سمت pc آمد و قسمتی از متعلق آنارشي برای دسترسی سریع با Steam پیوست. بوی خون جلاجل حسن پیچیده است و ترس سر لمحه بیداد میکند. هيئت Wild Rush کاربران را لولو محیط خاکی و کوهستانی پرت میکند دانه با یکدیگر به سوي توقع بپردازند. PlayerUnknown’s Battlegrounds یا همان بازی PUBG باب نهایت به کنسول ps4 می رسد. اما مداخل بسیاری از مواقع این مسلك عملاً پاسخگوی نیاز شما نخواهد بود و باید با ستيزه جويانه و کشت و کشتار پیش بروید. شما می توانید نسخه Xbox One این بازی را ناقوس فروش این جمعه سیاه پیدا کنید. بعد پس افت اگر به قصد قفا یک بازی فوق ترسناک میگردید حتماً این خطاب را تجربت کنید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “تریلر بازی دلربا Knack 2 برای PS4”

Leave a Reply

Gravatar